Jihlava
1100.výr.založení města 799-1899, bohyně opřená o štít s městským znakem pozvedá ruku s věncem, na pozadí silueta města / hradební brána německý text sign.: Schwerdtner Sn 40 mm orig.ražené ouško s krátkou stužkou "R"
"DEM VERDIENSTE" bohyně opírající se o městský znak, na pozadí ve duta města / Jihlavský německý spolek 1904, erb s datací a německ ý opis sign.:CHRISTLBAUER Ag 50 mm 39,9 g
0/RL
Olomouc
200.výr.povýšení olomouc.biskupství na arcibiskupství 1777-1977, chrám sv.Václava a opis / poprsí sv.Václava zleva a opis sign.: M(Myszak) zlacený bronz 60 mm
850 let konsekrace dómu sv.Václava v Olomouci 1131- 1981 / biskup Zdík sign.:GRMELA/DOLEŽAL bronz 60 mm pův. etue
První olomoucký Rabín PhDr. Berthold Oppelheim, portrét / Synagog a v Olomouci 1897-1939 vydala ČNS Olomouc 2004 autor P.Soušek Cu 40 mm /raž.100 ks/
Opava
Pavel Křižkovský 1820-1885, poprsí zleva / Na paměť působení skla datelova v Opavě, budova kostela sign.: M.Uchytilová-Kučová (raž. v r.1961 - 100 ks) bronz 60 mm Javor. I.7
Hilar Šlosar - P.F. 1961, stoj. mužský akt zezadu matovaný Al 59 mm (počet 20 ks !) "R" Javor. IV.2
Pardubice
25 let pobočky - replika lícní strany tolaru Jana z Pernštejna, v e štítu 5-ti řádk.nápis 1954 1979 ČNS PARDU*BICE / replika Šlikov a dvoutolaru z r. 1520 bronz 42 mm BK neuvádí !! "R"
Praha
Richard rytíř v. Dotzauer, poprsí zleva / 30.výročí založení Obch odní a živnostenské komory v Praze 1880 sign.: Scharff bronz 64 mm "sbírkový kvalita"
RL
T.G.Masaryk - I. pres. rep. československé, portrét zleva / Na pa měť 10 ti letého výroči republiky 1918-1928 vyd. PLASIKA PRAHA bronz 28 mm orig. ouško Floss 30
Světová výstava poštovních známek PRAGA 1962, česko-francouzský opis, logo výstavy / vyryto udělení: Marie Homolová sign.: VJ postř. bronz 55x55 mm původní etue
Praha - Zemská jubilejní výstava 1891
Medaile pro generální porotu, 8-mi řádkový česko-německý nápis / stojící český lev drží roh hojnosti s dataci 1791-1891 Ag 44 mm 38,179 g Dobrý -; Šternberg 18 "RRR" (uděleno 88 ks)_zc.dr.rys.
Malá česká medaile fy. Fritsche Thein FŠ 30b Sn 30,6 mm orig.ouško bez stužky
Příbram
760 let horního města Příbrami 1216-1976 / 10. výročí pobočky ČNS 1966-1976 sign.: A.P. Ag patinované 36 mm BK 35/2a
Telč
Jubilejní výstava krajinská r. 1888, dva andělé nesou korunovaný erb s iniciálami / v prolamovaném štítu nápis PRÁCI A ZÁSLUZE sign.: A.Kettner bronz 46 mm
Beutler Miloslav (1897-1964)
Mnichovský diktát 30.IX.1938 / 20 let ČSR 28.X.1938, okleštěná mapa republiky / alegorie bronz 55 mm
Fabiánek František (1884-1902)
Medaile - kůň doprava, bez opiusu / Moravská orlice doplněná dat ací 1926 ražebna: ANÝŽ bronz 50 mm
Chromek A.
T.G.Masaryk,celá postava v jezdeckém šatě / 30.výročí návratu do vlasti 1918-1948 bronz 80 mm Floss 69 "R"
Knobloch Milan (1921-)
Přenesení památkového mostu Podolsko-Stádlec 1848-1974, most / Logo a názvy podílejících se firem v okruží postř. bronz 75 mm pův. etue
Karel IV., trůnící císař / gotické výzdoby staroměst.mostecké věž e vydala ČNS Praha aNárodní muzeum 1978 Ag patin. 750/1000 matná BK 1/14a