Nummus Olomouc, 49. aukce - SÁLOVÁ

200.výr.povýšení olomouc.biskupství na arcibiskupství 1777-1977

Položka 2103
Vyvolávací cena: 130 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Pátek 14.3.2014, 12:00:00.

Olomouc

200.výr.povýšení olomouc.biskupství na arcibiskupství 1777-1977, chrám sv.Václava a opis / poprsí sv.Václava zleva a opis sign.: M(Myszak) zlacený bronz 60 mm