USA
1/4 Dolar 1921 - stojící Liberty, KM.145 (Ag900), 6.301g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!
1/4 Dolar 1924 M - stojící Liberty, KM.145 (Ag900), 6.374g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina
Dime (10 Cent) 1893 - Barber, KM.113 (Ag900), 2.503g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Dime (10 Cent 1911) - Barber, KM.113 (Ag900), 2.523g, vlas.rysky, skvrnky, patina, téměř
Virginia, George III., 1760 - 1776
1/2 Penny 1773, KM.Tn25.2, 24mm, 5.206g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Čína - provincie Kiang-nan
Dolar (1902) - s nápisem "HAH", Y.145a.8 (Ag900), 26.725g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Čína - provincie Kuang-tung
Dolar, ep. Hsüan-tung, rok 2 = 1910, Y.206 (Ag900), 26.865g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
10 Cent, 1890-1908, Y.200 (Ag820), 2.635g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Čína - provincie Pei Yang / Chilli
50 Cents, rok 24 = 1898, Y.64.2 (Ag860), 13.204g, malá kontramarka, dr.stopa po oušku, patina R!
Indie - Britská východoindická společnost - Bengálsko
Rupie b.l. (1833-1835), KM.117, 11.074g, dr.vada materiálu, pěkná patina
Irán, Mohamed Reza Shah, 1941 - 1979
100 Rial, SH.1350 = 1971, 2500 let Perské říše, KM.1187 (Ag999, 30.00g, 18.000 ks), certif., přebal, nep.rysky, pěkná patina
Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
50 Sen, rok 4 = 1871, Y.4 (Ag800), 12.486g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Mongolsko - republika
50 Mongo 1925, KM.7 (Ag900), 9.955g, nep.hr., nep.rysky, patina
Portugalská Indie, kolonie republiky, 1908 -
Rupie 1935, KM.22 (Ag917, jediný ročník, 300.000 ks), 11.675g, nep.hr., nep.rysky R!
Austrálie, George V., 1910 - 1936
Florin 1917 M, Melbourne, KM.27 (Ag925), 10.855g, nep.hr., dr.rysky, patina
Florin 1927 - parlament, KM.31 (Ag925), 11.320g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Fiji, George VI., 1936 - 1952
Penny 1942 S, San Francisco, KM.7a (mosaz), 6.468g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, Punc., Sign.VM (Vincenc Mayer-Wien), původní stuha, původní etue firmy V.Mayer
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, původní červená stuha, nepůvodní etue
Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, bez stuhy