ČNS Praha, 80. aukce

Vojenský záslužný kříž - III.třída

Položka 2118
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, Punc., Sign.VM (Vincenc Mayer-Wien), původní stuha, původní etue firmy V.Mayer

Zachovalost: 1/1/1