Poděbrady
Šantrůček - odhalení pomníku králi Jiřímu, 15.8.1896#Br Jezdecká socha zleva, lipové ratolesti, opis / znak v kartuši, opis, Sign., Bronz 52 mm_dr.hry tém.
Praha - ročenky fy.Franta Anýž, slévárna a ražebna
Španiel Otakar - PF 1930, Autoportrét (při práci na dveřích chrámu Sv.Víta), nápis, Sign., Bronz 45x60 mm, Kr.10_jednostr.
Praha - medaile zemské jubilejní výstavy 1891
Christlbauer - návštěva císaře Fr.Jos.I. v Praze Poprsí zprava, český opis / 5 řádk.český nápis ve věnci, Mosaz pozlacená 54 mm, ŠFP.81c
Praha - medaile českoslovanské národopisné výstavy
Pichl - kutnohorský mincverk v Praze, b.l. Částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP Nepunc., Ag 28 mm, 2.88 g, NL.1952/17
Valeč
Nesign. - 700 let Valče - setkání rodáků, 1294 - 1994 Pohled na kostel, vročení, "700", opis, Mosaz 40 mm_jednostr.
Vítkovice
Nesign. - za osvobození Vítkovic 14.března 1939 Svastika, opis / hutnické atributy, opis - železárny děkují vůdci tavenina č.3428, Fe 38 mm, 17.4 g, Pustějovský.stř.38_dr.st.kor. R!
Čechy
Spolek pro chov psů v Království českém - Za zásluhy 1891 Běžící ohař zprava, dvojitý opis, vročení / 6řádk.nápis v opaskovém kruhu, Nesign., Postř.bronz 41 mm, 23.86 g
Fr.Škroup - J.K.Tyl - na 100 let národní hymny 1934 Dvojportrét mírně zleva, opis / notový zápis, opis Nesign., Bronz 30 mm
A.Dubček - 21. srpen 1968, Poprsí čelně, opis / Silueta Hradčan s čs.vlajkou, mapka, nápis, Nesign., Punc., Ag 1000/1000, 30 mm, 13.04 g, číslo 2859
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
J.V.Dušek - jednostranná litá plaketa na návrat presidenta do vlasti Portrét presidenta z poloprofilu zleva s plnovousem, v klobouku a zimním kabátu, b.l. (1918-19), Bronz.plaketa 160x190 mm, Nov.01.010a_R!
B.Šimonovský - jednostranná litá medaile, 1919#Zn Poprsí zleva, opis, Sign., Zinek patinov. 60 mm, Fl.2, Nov.01.014c
0/-
B.Šimonovský - jednostranná litá medaile, 1919#Znpobr. Poprsí zleva, 4řádk.nápis, 89x120 mm, Nov.01.015b _na plstěné podložce se stojánkem
O.Španiel - České Slovo k 80.narozeninám, 7.III.1930 Hlava zprava, opis / 7-řádkový nápis a lipová ratolest Sign., Punc., Ag 35 mm, 14.98 g, Fl.31, Nov.01.071
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag matové 60 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987/1000, 78.7 g, Fl.42a, Nov.01.097d
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Bronz 60 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Nov.01.097f, Fl.45a
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag lesklé 32 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987/1000, 14.6 g, Fl.41d, Nov.01.100a
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag matové 32 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987/1000, 14.8g, Fl.42d, Nov.01.100a
O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 (Ag matové 30 mm) Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Ag 987, 14.6g, Fl.54e, Nov.01.138a
O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Bronz 80 mm, Fl.54b, Nov.01.134b