ČNS Šumperk, 78. aukce

A.Dubček - 21. srpen 1968

Položka 2029
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

A.Dubček - 21. srpen 1968, Poprsí čelně, opis / Silueta Hradčan s čs.vlajkou, mapka, nápis, Nesign., Punc., Ag 1000/1000, 30 mm, 13.04 g, číslo 2859

Zachovalost: proof