Zvoleněves
Výstava Zvoleněves 1927- Za zásluhy, pohled na obec, opis / 2řádk.nápis v ozdobném věnci, Sign.Štorek, Pichl, Postř.bronz 50 mm_dr.škr. R!
Čechy
Nesign. - Na památku slavnosti matiční 1893 Ženská postava s dítětem a znakem / 5řádk.nápis ve věnci Sn 29 mm_orig.raž.ouško
v upomínku na slavnost 75.výr. Schichtových závodů 1923 Portrét Johanna Schichta zleva, opis / jelen zleva ve skoku, Sign.H.Jäger (návrh G.Räder), Bronz 80 mm, 269,03 g _orig.dřevěná etue se sametovým vnitřkem
Vítkovice - železárny tavba č.3428 děkují vůdci / den osvobození 14.3.1939, svastika, opis / dvě kladiva, kleště, opis Fe 60 mm, 84,44 g_orig.etue R!
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 (Ag matové 40 mm) Poprsí zleva, vavřínová ratolest, opis / truchlící postava, palmové ratolesti, nápis, Sign., Fl.54d, Nov.01.137a
R.Hájek - pamětní jednostranná plaketa z lisov.plechu, b.l. (1948) Portrét prezidenta zprava, nápis, Bronz 52x61 mm, Nov.01.175a _jednostr., na rev.3 dráty k uchycení
Slovensko
Alexandr Dubček (1921 - 1992) - plaketa k 5.výr.úmrtí b.l. (1997) Punc.925, Ag plaketa 45x65 mm, 24,33 g, Punc.925, Ag plaketa 27x22 mm, 9,15 g, náklad 200 ks, číslo 000073_celk.2 ks
0/-
Alexandr Dubček (1921 - 1992) - plaketa k 5.výr.úmrtí b.l. (1997) Punc.925, Ag plaketa 45x65 mm, 24,33 g, Punc.925, Ag plaketa 27x22 mm, 9,15 g, náklad 200 ks, číslo 000078_celk.2 ks
Belgie
Leopold II. - všeobecná výstava v Antverpách 1894 Hlava zprava, opis / zeměkoule, pohled na město, opis Sign.Jul.Baetes, Bronz 60 mm
tém.0/0
Brusel - mezinárodní výstava 1888 - Leon Somzee - promotér výstavy, portrét zleva, opis / 15řádk.francouzský nápis Sign.Daxber, Bronz 70 mm_dr.ďubky v av.
Ludvík XIV. (1638-1715) - medaile soudní komory 1662 Portrét zprava, opis / sedící Justitia, vročení v úseči, lat.opis Sign.J.Mauger, Bronz 40 mm, 31,88 g
Karel X. - korunovace v Remeši, 29.V.1825#Br Poprsí zprava, opis / korunovační scéna, 6řádk.nápis v úseči, opis Sign.E.Gateaux., Bronz 51 mm_dr.hr.
D.Dupuis - školní medaile 1908, žena se čtyřmi dětmi / otevřená kniha s věnováním na jméno "Mme MISLINSKI KIRPOTIENKO" Nancy 1908, sign., Bronz 68 mm, 122,83 g
Paříž - cena rady města 1927, pohled na Notre Dame / pohled na půdorys, vročení, SIgn.P.Turin, Bronz 70 mm nápis na hraně_orig.repre etue
Itálie
Janov - plaketa firmy Giovanni Ansaldo, b.l. (1917) Polní kanón zleva, v horním rohu logo firmy používané v letech 1912-17, vyryto Capagna 917/XI/9, Sign.S.Jonnson Bronz plaketa 71x118 mm, 453,77 g_jednostranná R!
Itálie - ČSR fronta v Itálii 1918 GUERRA DELL INDIPENDENZA CEKOSLOVACCA FRONTE anděl přetrhává řetězy / znak Itálie a ČSR Sign.Vitopardo-Roma, Postř.bronz 45 mm_orig.etue (poškozená)
Bari - Mistrovství světa v kopané 1990 Symboly mistrovství se znaky / pohled na město, opis Sign.Frapiccini, Punc.986, Ag 35 mm, 18,07 g_orig.etue
Lotyšsko
Peter Heinrich von Blankehagen - zakladatel nadace ekonomické společnosti b.l. (cca 1870), poprsí zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign.W.Kullrich Berlin, Bronz 50 mm
Maďarsko
Lajos Berán (maďarský sochař) b.l. (1931), poprsí čelně / pohled na dominanty Budapešti na stuze nápis "BUDAPESTI EMLÉK" Nesign., Bronz 40 mm
Německo - Norimberg
Početní žeton - dauphin Gallicus Delphinus (syn Ludvíka XIV.) Poprsí čelně, opis / ve středu delfín, dvojitý opis, b.l. (1688) Sign.W.Laufer, Bronz 27 mm, 4,29 g