Pátek 10.5.2024, 20:00:00.
Itálie
Itálie - ČSR fronta v Itálii 1918 GUERRA DELL INDIPENDENZA CEKOSLOVACCA FRONTE anděl přetrhává řetězy / znak Itálie a ČSR Sign.Vitopardo-Roma, Postř.bronz 45 mm_orig.etue (poškozená)