Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1938 - X.všesokolský slet - dorost, No.X.10a, Sign.NB (Neužil) - Pichl, bronz 30x35 mm se zavíracím špendlíkem
Praha 1938 - X.všesokolský slet - zahraniční účastník - No.X.12c, Sign. Kužel, pozlacený bronz 38x44 mm se zavíracím špendíkem a stužkou
Praha 1938 - X.všesokolský slet - dospělí, No.X.13b, Sign. Kužel, patinovaný bronz 36x37 mm se zavíracím špendíkem a stužkou
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
České Budějovice a Trocnov 1924 - krajový slet, Sign.Dušek, bronzový plech 27/37 mm s jehlicí
Čakovice 1937 - slet župy Barákovy 20.6., Sign.Pichl, bronzový plech 30x40 mm s jehlicí
Jindřichův Hradec 1928 - župní slet 17.VI. a 1.VII., Nesign., mosazný plech 28x33 mm s jehlicí
Kladno 1921 - krajský slet, Sign.Volf, mosazný plech 20x49 mm s jehlicí
Pardubice 1931 - slet sokolstva, Sign.Pichl, mosazný plech 36x29 mm s jehlicí
Plzeň 1929 - zájezd ČOS, Sign.Koukolíček-Pichl, bronz 49x35 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Praha 1922 - I.slet župy Pražské, Sign.Pekárek, masivní bronz 27x46 mm s jehlicí
Slovensko 1921 - zájezd ČOS, Sign.Fojtík, bronzový plech 43x22 mm se zavíracím špendlíkem
Tábor 1935 - slet Sokolstva pražského kraje, Sign. Pichl, bronz 33x43 mm se zavíracím špendlíkem
Sokolské odznaky - ostatní
Odznak "Za vlast" b.l., Sign.Provazník, postř.bronz 18x18 mm se zavír.špendlíkem, Sign.Mänert-Jablonec, postříbřený bronz 18x18 mm s jehlicí 2ks
Sportovní medaile, plakety a odznaky
České Budějovice 1921 - lehkoatletické závody - (běh) na 5km s vojenskou výzbrojí - III.místo, Nesign., část.stříbř.smalt.bronz 40x40 mm se závěsem a stuhou
Coni 1974 - Mistrovství Evropy ve vzpírání, Nesign., zlacený bronz 50 mm a tabulka 57x25 mm s věnováním, obojí připevněno na sametové podložce se stojánkem
1,1
ČSR 1924 - mistrovství v plavání - volný způsob - štafeta mužů 4x200 metrů - II.místo, Nesign., bronz 60 mm, nep.hr., skvrny, patina
1-
ČSR 1925 - mistrovství v plavání - volný způsob - štafeta 4x100 metrů - I.místo, Nesign., bronz 60 mm, nep.hr., nep.rysky, skvrny, patina
ČSR 1930 - mistrovství ve vodním pólu, Nesign., bronz 60 mm, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina
ČSR 1966/1967 - lední hokej - I.liga - II.místo, Sign.P, postříbřený bronz 50 mm se závěsem a stuhou, udělení na kovovém štítku v etui, nep.hr.