ČNS Praha, 71. aukce - KORESPONDENČNÍ

Praha 1938 - X.všesokolský slet - zahraniční účastník

Položka 2682
Vyvolávací cena: 70 Kč
Docílená cena: 70 Kč

Sobota 8.4.2017, 16:00:00.

Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety

Praha 1938 - X.všesokolský slet - zahraniční účastník - No.X.12c, Sign. Kužel, pozlacený bronz 38x44 mm se zavíracím špendíkem a stužkou

Zachovalost: 1