Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1938 - X.všesokolský slet - zahraniční účastník - No.X.12c, Sign. Kužel, pozlacený bronz 38x44 mm se zavíracím špendíkem a stužkou