Sasko, Albert 1485-1500, AE kopie dukátu b.l. Lipsko, sv. Jan Křtitel/říšské jablko v trojlistu
AR (?) medaile litá 43mm/17,163g, av: motiv mince Českých Stavů 1619, rv: motiv českého dukátu Ferdinanda I. 1547, sign. LIN, období ? dírka
Šejnost, miléniový denár 1929
Kutnohorský pamětní groš, Ag 4,103g
Šlikovský tolar 1520, AR novoražba, Ag 900, 27,928g
Babka, M. Tyrš 1832-1884, Al 60mm za III.místo pistole Ml.Boleslav 1950, čtyři drobné dírky + Hám, A., AE 60mm M. Tyrš 1862-1884 "Za sokolskou věrnost 1947" 2ks
1-1
Vitanovský, M. Tyrš, AE 40mm "Za věrnost"
M.Tyrš, AE 60mm 70let Jiskra Otrokovice 1908-1978 "Za zásluhy", 2x různé 2ks
0-0
M.Tyrš, AE 60mm 70let Jiskra Otrokovice 1908-1978 "Za zásluhy", zlaceno ?
Vít, Sokol Nová Paka 1862-1987, "125 let Novopacké Tělovýchovy", Al elox 46mm
XIV. Všesokolský slet 2008, AE 30mm
VII. Slet zahraničního sokolstva Paříž 1990 - Obnovení československé obce sokolské Praha 7.1.1990, rv: TGM, bronz postříbřený, 23mm/4,196g
VII. Slet zahraničního sokolstva Paříž 1990 - Obnovení československé obce sokolské Praha 7.1.1990, rv: M.Tyrš, bronz postříbřený, 23mm/4,419g, sign. Poldaufová, dr.vada
TJ Sokol Chýnov 75let/50 let fotbalu 1983, Al 50mm
0/1
Sokol Malá Trnávka 70 let založení 1977, Al elox 60mm jednostr.
0/-
Sokol Canada, AE 33mm jednostr., barevně smaltovaný střed, ouško
Sokol Kojetín 50let 1938 slet župy Hanácké + Sokol Košíře 1936 veřejné cvičení žactva + Sokol Ústí n.Orlicí 1927 slet východočeské župy, odznaky 3ks
0-1
Sokol Pardubice 1923 + Sokol Humpolec 1948 + Sokol Ostrava 1948, župní selty, odznaky 3ls
Plzeň - 20 let Sokola Plzeňského 5.8.1883 - sedící sokol, nápis na stuze / 5-řádkový český nápis v kartuši, Sign.Haberle, cín 33 mm, pův.ouško, nep.h.r.
-0/0-
Sokol Dvůr Králové 1936 župní slet + Sokolovna Vrchlabí 1937 + Sokol Vídeň 1987, odznaky 3ks
1-0