2 zlatník 1873 střelecké závody ve Vídni, novoražba 1973 Kolářský
VIII.moravské zemské střelby v Brně 1901, protektor arciv.Rainer čelně, nápis, opis / pod korunou pohled na město, dole terč, Sign.Gedlitzka, 2x Punc., Ag 36 mm, 23.24 g, sbírková