Vyberte si téma, které Vás zajímá a objednejte pravidelný e-mail s novinkami ze Zpravodaje.

Objednat

KM NUMIS, 6. aukce - INTERNETOVÁ DODRAŽBA

19.11.2019 – 21.11.2019, Česká Republika Barbora Cleather - 19/11/2019 10:45 - Ukončené v Česku

Vydražte neprodané položky 6. sálové aukce KM NUMIS za výhodné ceny. Řada položek ZLEVNĚNA. V nabídce zejména položky zlata, antiky, bohemiky, Habsburků, Uher, Německa, medailí a jiné.

aukce | KM NUMIS

Přejít do katalogu aukce.

Datum konání: 19. - 21. listopadu 2019, do 20:00

Katalog aukce po zveřejnění obsahuje mechanismus PRŮBĚŽNÉHO ZVEŘEJŇOVÁNÍ AKTUÁLNÍ CENY. Limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce jsou průběžně zadávány do systému bez ohledu, jakým způsobem byl limitní příkaz zadán. Do systému jsou vkládány nejen limitní příkazy podané na Nume.cz, ale i limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce poštou či e-mailem. Aktuální cenu položky můžete nyní sledovat na Nume.cz průběžně již před začátkem sálové aukce. Pokud byla položka limitována, odpovídá aktuální cena ceně vyvolávací. Úspěšné mohou být pouze takové limity, které aktuální cenu překonají alespoň o jeden příhoz. Pokud položka limitována nebyla, může být úspěšný i limit na úrovni vyvolávací ceny.

On-line limitování je umožněno uživatelům registrovaným na Nume.cz. Registrace je bezplatná.
Uzávěrka limitů podaných na Nume.cz je ve čtvrtek 21. 11. ve 20:00.  Podané limity naleznete v záložce Můj profil / Kupuji / Limituji v sálové aukci.

Dražební vyhláška

Dražební řád
Diskuze k článku


Tento článek nemá žádné komentáře.


Přidat příspěvek do diskuse


Captcha  *