Vyberte si téma, které Vás zajímá a objednejte pravidelný e-mail s novinkami ze Zpravodaje.

Objednat

ČNS Kroměříž, 113. aukce

5.6.2016, Kroměříž Tomáš Smělý - 9/5/2016 23:37 - Ukončené v Česku

Jarní členská aukce České numismatické společnosti v Kroměříži. Tradičně silně jsou zastoupeny oblíbené sběratelské obory - antika, bohemika, Habsburkové, církevní ražby, papírová platidla aj.

aukce | ČNS Kroměříž

Přejít do katalogu aukce.

Katalog aukce po zveřejnění obsahuje mechanismus PRŮBĚŽNÉHO ZVEŘEJŇOVÁNÍ AKTUÁLNÍ CENY. Limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce jsou průběžně zadávány do systému bez ohledu, jakým způsobem byl limitní příkaz zadán. Do systému jsou vkládány nejen limitní příkazy podané na Nume.cz, ale i limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce poštou či e-mailem. Aktuální cenu položky můžete nyní sledovat na Nume.cz průběžně již před začátkem sálové aukce. Pokud byla položka limitována, odpovídá aktuální cena ceně vyvolávací. Úspěšné mohou být pouze takové limity, které aktuální cenu překonají alespoň o jeden příhoz. Pokud položka limitována nebyla, může být úspěšný i limit na úrovni vyvolávací ceny.

Výše příhozů musí odpovídat stupnici dle aukčního řádu ČNS, jinak budou limity automaticky zaokrouhlovány směrem dolů. Na výši upraveného limitu budete při vložení ceny automaticky upozorněni.

On-line limtování je  umožněno členům ČNS registrovaným na Nume.cz. Uzávěrka limitů podaných na Nume.cz je v sobotu 4.6.2016 ve 12:00. Registrace je bezplatná. Podané limity naleznete v záložce Můj profil / Kupuji / Limituji v sálové aukci.

Datum konání: 5.6. 2016, dražba od 8:30, prohlídka materiálu od 7:15
Místo konání: Sokolský  dům  v Kroměříži (tř. 1. máje č. 214)
Mapu místa pořádání aukce naleznete zde.

Aukční přirážka: 10%

Vstup na aukci pouze pro členy ČNS a jejich hosty (účast v aukci možná pouze pro členy ČNS!)
V případě zájmu o členství se přihlašte za člena zde.
Diskuze k článku


Tento článek nemá žádné komentáře.


Přidat příspěvek do diskuse


Captcha  *