Nummus Olomouc, 59. aukce

Medaile 1745 na šťastnou vládu

Položka 856
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

Pátek 22.3.2024, 23:00:00.

Marie Terezie (1740-1780)

Medaile 1745 na šťastnou vládu, Portrét zleva, opis / Sedící Mine rva v oblacích nad zeměkouli v pravé ruce kopí, levou se opírá o štít, opis: ET MENTE ET ARMIS sign.: I. D. (Jean Dassier) zlacený bronz 54 ,5 nn 75,55 g Mont. 1757; Frühwald aukce 160 / č. 1779