Nummus Olomouc, 59. aukce

Medaile 1859

Položka 4417
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 22.3.2024, 23:00:00.

Medaile 1859, Průmyslová a komerční úvěrová společnost 7. Mai 185 9, dvouřádk. nápis v otevřeném věnci, opis / Žena stojící čelně drží knihu a opírá se o oltář před přístavem sign.: H.De. Long ueil Ag osmihran 37 mm 21,388 g punc.na hr.