Nummus Olomouc, 59. aukce

400. výr. povýšení na královské horní město 1579-1979 / dva horní

Položka 4355
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 22.3.2024, 23:00:00.

Příbram

400. výr. povýšení na královské horní město 1579-1979 / dva horní ci nesou štít se znakem sign.: A.P. vydala pob. ČNS BK 35,3 punc Ag 35 mm 18,099 g orig. balení s plombou

Zachovalost: Proof