Nummus Olomouc, 59. aukce

Pašijová medaile

Položka 4254
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 22.3.2024, 23:00:00.

Náboženské medaile

Pašijová medaile, Ježíš nese kříž sign.: O.P. Ag ovál 27x35 mm punc 987/1000 15,2 g

Zachovalost: 1/-