Nummus Olomouc, 59. aukce

Lindewiesse (Lázně Lipová) - Císařské slezské jubilejní střelby 1

Položka 4188
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Docílená cena: 100 000 Kč

Pátek 22.3.2024, 23:00:00.

Čechy, Morava, Slezsko

Lindewiesse (Lázně Lipová) - Císařské slezské jubilejní střelby 1 908 (60 let vlády F.J.I.) Ag klipa 36x65 mm 15,282 g 2x punc sign.: A. BELADA WIEN "RRR" doposud nikde nedražena a neuváděná !! DJ uvádí pouze odznak (DJ-S 159)

Zachovalost: 1/-