Nummus Olomouc, 59. aukce

Arcivévoda Rudolf

Položka 2122
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 22.3.2024, 23:00:00.

Medaile Rakousko - Uhersko

Arcivévoda Rudolf, Úmrtní medaile 1889, poprsí zleva, opis / koru n. znak s dvěma gryfy, opis sign.: C. Radnitzky jun. Ag ov ál 33x40 mm punc. 24,757 g ČS 1653; Hauser 397, Horsky 404, Wurzbach 8049_dr. hr.