Pátek 31.3.2023, 23:59:00.
Venezuela, Řád Simona Bolivara, II. třída - Kontur -, stříbro zlacené, smalt
Řád Simona Bolivara, II. třída - Kontur -, stříbro zlacené, smalt y, neznačeno, nepuncováno nákrční stuha