Pátek 31.3.2023, 23:59:00.
Polsko, Řád "VIRTUTI MILITARI" PRL - I. třída - velkokříž - typ po r. 19
Řád "VIRTUTI MILITARI" PRL - I. třída - velkokříž - typ po r. 19 52, bronz zlacený, smalty, dlouhá šerpa - meznačeno 2/ Hvězda - bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, 96 mm (soukromá výroba 70. - 80. léta 20. stol.) 2 ks