Pátek 31.3.2023, 23:59:00.
Francie, III.republika (1871-1941), Medaile "D'HONNEUR DES SAPEURS POMPIERS" b.l. - období 1900-193
Medaile "D'HONNEUR DES SAPEURS POMPIERS" b.l. - období 1900-1934, (Čestná medaile hasičů) sign.: O. Roty Ag punc na hr. 26 ,5 mm 9,606g, bez stuhy