Nummus Olomouc, 58. aukce

"Miroslav Tyrš" - zlacený kov sign.: M. Reiner +stužka s kov. podložkou

Položka 4317
Vyvolávací cena: 160 Kč

Aktuální cena: 160 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Odznaky s vojenskou a brannou tématikou, "Miroslav Tyrš" - zlacený kov sign.: M. Reiner

"Miroslav Tyrš" - zlacený kov sign.: M. Reiner +stužka s kov. podložkou, malá stužka s miniaturou původní etu e

Zachovalost: 0/-/0