Pátek 31.3.2023, 23:59:00.
Odznaky s vojenskou a brannou tématikou, "Miroslav Tyrš" - zlacený kov sign.: M. Reiner
"Miroslav Tyrš" - zlacený kov sign.: M. Reiner +stužka s kov. podložkou, malá stužka s miniaturou původní etu e