Nummus Olomouc, 58. aukce

"ZA ZÁSLUHY" - TŠO SÚV SOKOL (Tělovýchovná športová organizácia- slovenský ústredný výbor Sokola) - hvězda - zlacená smalt. bronz 43 mm sign.: MINCOVNA KREMNICA původní etue bez uzávěru

Položka 4226
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aktuální cena: 1 200 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Sokolské odznaky, "ZA ZÁSLUHY" - TŠO SÚV SOKOL (Tělovýchovná športová organizácia-

Zachovalost: 1/-