Pátek 31.3.2023, 23:59:00.
Sokolské odznaky, "ZA ZÁSLUHY" - TŠO SÚV SOKOL (Tělovýchovná športová organizácia-
"ZA ZÁSLUHY" - TŠO SÚV SOKOL (Tělovýchovná športová organizácia- slovenský ústredný výbor Sokola) - hvězda - zlacená smalt. bronz 43 mm sign.: MINCOVNA KREMNICA původní etue bez uzávěru