Nummus Olomouc, 58. aukce

Řím - Mezinárodní výstava 1909

Položka 4133
Vyvolávací cena: 200 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Itálie, Řím - Mezinárodní výstava 1909, alegorie, nápisy / Vittorio Emanu

Řím - Mezinárodní výstava 1909, alegorie, nápisy / Vittorio Emanu ele III. poprsí zprava, opis sign.: Frat. Gori zlacené P b 66x66 mm 168,20 g, mírně otřelá