Nummus Olomouc, 58. aukce

"FIDÉLITÉ BONHEUR" (věrnost a štěstí) - manželský pár skládá přís ahu na zdobeném oltáři

Položka 4129
Vyvolávací cena: 700 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Francie, "FIDÉLITÉ BONHEUR" (věrnost a štěstí) - manželský pár skládá přís

"FIDÉLITÉ BONHEUR" (věrnost a štěstí) - manželský pár skládá přís ahu na zdobeném oltáři, opis / dubový věnec, bez nápisu sign. : PETIT F. b.l. (19. stol.) Ag 33,5 mm 16,071 g punc na h r.

Zachovalost: 1/0