Pátek 31.3.2023, 23:59:00.
Olomouc, Rudolph von Eitelberger, poprsí zprava / Geb. Olmütz 1817, Gest.
Rudolph von Eitelberger, poprsí zprava / Geb. Olmütz 1817, Gest. Wien 1885, I. Director des. k.k. Öst.Museums für Kunst und Wien , nápis ve věnci sign.: St. Schwartz zlacený bronz 62,2 mm Wb. 1830; Taul neuvádí ! "RR, zc. nep. hr.