Nummus Olomouc, 58. aukce

Itálie - Lotero

Položka 4014
Vyvolávací cena: 500 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Náboženské medaile, Itálie - Lotero, A: Piazza della Madonna, nad ní Panna Maria na S

Itálie - Lotero, A: Piazza della Madonna, nad ní Panna Maria na S vatém domku / Soška Panny Marie Loretánské, opis sign.: GD / BRAYAT punc Ag 25 mm závěs +nepůvodní stuha

Zachovalost: 1/1/1