Nummus Olomouc, 58. aukce

Mistelbach - Zemská lesnická a průmyslová výstava 1895

Položka 1924
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Medaile Rakousko - Uhersko, Mistelbach - Zemská lesnická a průmyslová výstava 1895, alegorie,

Mistelbach - Zemská lesnická a průmyslová výstava 1895, alegorie, nápis / Čestná cena spolku "VIERTEL UNT. MANHARTSBERG", 5ti řádko vý nápis v dubovém věnci sign.: Christlbauer zlacené Cu 60 mm 76,11 g "sbírkový stav"

Zachovalost: RL