Nummus Olomouc, 57. aukce - DODRAŽBA

Rudolph von Eitelberger

Položka 3805
Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Neděle 10.4.2022, 23:00:00.

Olomouc

Rudolph von Eitelberger, poprsí zprava / Geb. Olmütz 1817, Gest.Wien 1885, I. Director des. k.k. Öst.Museums für Kunst und Wien, nápis ve věnci sign.: St. Schwartz zlacený bronz 62,2 mm Wb. 1830; Taul neuvádí ! "RR_nep. hr.