Sobota 26.3.2022, 12:00:00.
Medaile Rakousko - Uhersko
Uhry - Horní Tisa, venkovské hospodářské sdružení - Výstava 1872,maďar. opis a 3-řádk. nápis / po kraji řetízkový kruh, uprostředmísto pro věnování bez. sign.: Cu 44 mm 34,51 g