Nummus Olomouc, 57. aukce

Medaile 1836

Položka 1149
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Sobota 26.3.2022, 12:00:00.

Ferdinand V. (1835-1848)

Medaile 1836, Ke korunovaci Marie Anny na českou královnu v Praze Portrét Marie Anny zprava, opis / Na podušce leží korunovační klenoty, dole český znak, opis. sign.: I.D. BOEHM Cu 47 mm67,40 g Nov. XVIII/ H-1c_mír. otřelá patina, hr., tém.