Nummus Olomouc, 55. aukce

Banská Bystrica - Běžec na lyžích

Položka 5562
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 6.3.2020, 23:00:00.

Sportovní medaile a ceny

Banská Bystrica - Běžec na lyžích, bez textu / 4-řádk. nápis: BANSKÁ BYSTRICA / 22.II. 1942. / BEH NA 14 Km TR. II. / I. CENA sign.: K.Otáhal zlacený bronz 61,5x70,7 mm

Zachovalost: -1/1