Pátek 24.2.2017, 18:00:00.
Vládní ražby medailového charaktderu
Rudolf - korunní princ, poprsí zprava / Výstava v Budapešti 1885, výstavní palác sign.: AS, raž.: Knopp a Steiner zlacený b ronz 38 mm