Nummus Olomouc, 50. aukce - sál

Jubilejní průmyslová výstava ve Vídni 1888 na oslavu 40. výr.

Položka 1360
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 20.2.2015, 12:00:00.

Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)

Jubilejní průmyslová výstava ve Vídni 1888 na oslavu 40. výr. vlády císaře F.J.I., 9-ti řádkový nápis v dubovém věnci / sedící císař s korunov.klenoty přijímá dary sign.: Schwartz, zlacený bronz 64 mm