Příjem limitů končí:Pátek 14.3.2014, 12:00:00.
Karel VI. (1711-1740)
Tolar 1713 b.zn., Tyroly-Hall - s portrétem Josefa I. "R" "krásná stará patina - Stempelglanz !"