Pátek 14.6.2013, 20:00:00.
Medaile Rakousko - Uhersko
Feldmarschall Erzherzog Friedrich Herzog von Teschen, busta v uni formě zprava / provolání k vojákům 8.12.1914 sign. H. Scholz Ag 54 mm "patina"