AN.aukce, 10. aukce

Čechy

Položka 573
Vyvolávací cena: 460 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 21.9.2018, 18:00:00.

Medaile - Pražský groš 1964 - Pamětní ražba Av: PG Jiřího z Poděbrad, 1464-1964 Mírové poselství krále Jiřího - puncováno,sign. - Ag...3,58g(900/1000)