Příjem limitů končí:Čtvrtek 2.3.2017, 23:59:00.
Španiel Otakar 1881-1955
Tomáš G. Masaryk - medaile k 85. narozeninám 1935, Bronz, Sign., pr. 50 mm, patina, dvě dr skvrny