KM NUMIS, 2. aukce

FJI 1848-1916

Položka 1380
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
Docílená cena: 6 500 Kč

Pátek 17.11.2017, 20:00:00.

Rakousko - Baden - XII.dolnorakouské zemské střelby 1911 Arc.Rainer s manželkou zprava, opis / 2 střelci, opis Sign.J.Müllner, 2x Punc., Ag 42 mm