Pátek 10.5.2024, 20:00:00.
Církevní medaile signované - křestní
F.Stuckhart - sedící Madona s jezulátkem a andělem pod palmou / beránek sedící na bibli, 9řádkový nápis obkroužený hadem Sign., Ag 44 mm, 22,25 g, MZČ.110/21