ČNS Šumperk, 93. aukce

F.Stuckhart - sv.Jan křtí Krista

Položka 670
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 10.5.2024, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

F.Stuckhart - sv.Jan křtí Krista, nad nimi Bůh Otec a Duch Svatý, něm.opis schwabachem / 9řádk.něm.nápis schwabachem, na bocích tabulky z Desatera, dole kalich s hostií, na okraji vyryté věnování Joseph Eman Christoph Orel v.Löwanstein in Eger 25.12.1816 Sign., Ag 49 mm, 34,56 g, Gr.1411

Zachovalost: tém.0/0