Příjem limitů končí:Pátek 10.5.2024, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - XXIII. LOH v Los Angeles 1994 Atletika - běžkyně, opis / znak s olympijskými kruhy, opia Punc.1000, Ag 40 mm, 24,71 g