Sobota 25.11.2023, 20:00:00.
František I., 1745 - 1765
Widemann - velká úmrtní medaile, 1765#Ag Poprsí zprava, opis / náhrobek a dvě truchlící postavy, 3řádk.nápis v úseči, opis, Sign.AW, Nepunc., Ag 45 mm, 34,136 gMo.1948, Ho.2799, SD.180, KB.108_R!