Příjem limitů končí:Sobota 25.11.2023, 20:00:00.
Řád rudé hvězdy ČSR - I.vyd., VM.42-I, Sign.Zukov, Punc.900, Ag, číslo 555_orig.st. s připín. + stužka s miniaturou