ČNS Šumperk, 92. aukce - DODRAŽBA

Německo - Cüstrin - provinční spolkové střelby 1.8.1925

Položka 497
Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Úterý 5.12.2023, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Německo - Cüstrin - provinční spolkové střelby 1.8.1925 Poprsí Friedricha II. zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign.Oertel Berlin, Punc.990, Ag 35 mm, 16,32 g_orig.ouško