ČNS Šumperk, 92. aukce - DODRAŽBA

Radnitzky - oválná úmrtní medaile

Položka 413
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Úterý 5.12.2023, 20:00:00.

Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889

Radnitzky - oválná úmrtní medaile, 30.1.1889 Poprsí zleva, opis / korunovaný znak nesený dvěma gryfy, opis, Sign., Punc., Ag 34x40 mm, 24.7 g, ČS.1653_dr.hry, dr.rys.