ČNS Šumperk, 92. aukce - DODRAŽBA

Antonín Švehla - Vyšel rozsévač

Položka 2223
Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Úterý 5.12.2023, 20:00:00.

Šejnost Josef, 1878 - 1941

Antonín Švehla - Vyšel rozsévač, 1933 Poprsí zleva, opis / rozsévač, český znak, opis, Sign., Punc. 987, Ag 30 mm, 10.15 g, PŠ.140, Boh.96c