ČNS Šumperk, 92. aukce - DODRAŽBA

ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše

Položka 2194
Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Úterý 5.12.2023, 20:00:00.

Brůha Jaroslav, 1889 - 1976

ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše, 1932#Ag Portrét v sokolské čapce zleva, opis / sokol, nápis, Sign., Punc. 987, Ag 42 mm, 30.14 g